NOVINKY  Kavitace + radiofrekvence + vacupress ( moderní přístrojové metody bez práce a pohybu) Všecny 3 metody se kombinují dle potřeby klientky a jsou vždy po ošetření doplněny 30minut přístrojovou lymfodrenáží.

Kavitace je nová metoda neinvazivní liposukce. Slouží k odbourání tukových ložisek nebo k redukci celulitidy a to tak, aby nedošlo k jakémukoliv poškození integrity kůže. Kavitace je díky tomu zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní. Neinvazivní liposukce nebo také bezbolestná liposukce je rychlá, bezpečná, zcela bezbolestná a velmi efektivní metoda redukce tukových polštářků.

Co znamená princip kavitace?

Pomocí ultrazvukových vln se vytváří mikroskopické bublinky uvnitř tukových buněk, které poruší jejich membrány, do jiných buněk nezasahují. Zkapalněný tuk je ve formě triglyceridů vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován krevním oběhem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater,a odchází z těla lymfou.

Obrovská výhoda této metody spočívá v tom, že hubnete tam, kde potřebujete – můžete se tedy zaměřit na bříško, zadeček, boky, stehna, lýtka, paže,… výběr je pouze na Vás.

 

   RADIOFREKVENCE

 • Odstranění celulitidy, vypnutí a zpevnění povolené partie na těle a obnovení tvorbu kolagenu.
 • Mono-tri-hexapolární radiofrekvence zaručuje bezbolestné řešení problému s rychlým výsledkem. Teplo pomáhá v první fázi vypnout pokožku a zároveň stimuluje kolagenová vlákna, která vyplní „mezírky“ jež vzniknou po vypnutí pokožky a trvale tak pomáhají odstranit jednotlivé nerovnosti pokožky.Radiofrekvenční technologie je nejstarší metodou používanou v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií, jakými jsou povislá bříška, pomerančová kůže na nohou či vrásky v obličeji. Během vývoje těchto přístrojů se postupně přecházelo od využití monopolárních hlavic v chirurgii, přes bipolární až k nejmodernějším tripolárním systémům kombinující monopolární prvky.

  Radiofrekvence jsou výrazně bezpečnější a všestranější metodou .

 • Vacupress je masážní přístroj, který pomocí podtlaku dokáže mechanicky oddělit nahromaděné tukové buňky ze shluků a tím vrátit jejich přirozený metabolismus do normálního stavu. Zároveň vacupress dokáže výrazným způsobem zpevnit podkožní vazivo.Přístroj vacupress tedy dostahu je vynikajících výsledků při redukci celulitidy, zpevňování pokožky, zeštíhlení problematických partií a při formování postavy.

  Dále se vacupress využívá při očistě neboli detoxikaci organismu, kdy lokálně zvyšuje prokrvení organismu a spalování tuků, čímž redukuje podkožní tuk – odstraňuje celulitidu, prokrvuje a regeneruje vazivo, vyhlazuje pokožku a celkově napomáhá při lymfatické drenáži.

   

 •  OŠETŘENÍ – APLIKACE

 • Obličej, krk, dekolt, paže, břicho, hýždě, stehna, boky
 • KAVITACE +  RADIOFREKVENCE + VACUPRESS + LYMFODRENÁŽ

  V současné době nejefektivnější kombinace ošetření KAVITACE s VACUPRESSEM  a RADIOFREKVENCE   a doplněno LYMFODRENÁŽÍ .  Metody se kombinují dle potřeby klientek.

 •  CENÍK………30 minut procedura + 30 minut lymforenáž  + 5 minut rolletic  (po konzultaci lze vybrat  jednu nebo dvě partie najednou)
                         malé bříško a madla lásky , velké bříško , malé hýždě + bříško , velké hýždě , nohy celkově
                         1x procedura      1500,-
                         3x procedura      3999,-
                         6x procedura      6999,-
                       10x procedura    10000,-

Jako u každé metody existují samozřejmě výjimky, tento zákrok Vám nedoporučíme v těchto případech:

 • těhotenství a kojení
 • kovové implantáty v kavitované oblasti nebo její blízkosti
 • poruchy srážlivosti krve
 • kochleární implantáty
 • kožní onemocnění nebo poranění v kavitované oblasti
 • kardiostimulátor
 • chronická onemocnění jater a ledvin s postižením jejich funkce
 • onkologické onemocnění
 • jakékoli akutní infekční onemocnění

  Kontaktní formulář

  Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).
  Nerozesíláme spam a vaše data jsou v bezpečí. Kompletní informace naleznete zde: GDPR


Archivy