img_4811

Rolletic Originál

Rolletic Originál je masážní stroj, který jako jeden z mála produktů na trhu dokáže efektivně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a odstranit nebo alespoň zmírnit problémy s celulitidou a obezitou.

Co Rolletic Originál dokáže:

 • zmenšit objem masírovaných partií (úbytek v cm)
 • zpevňovat svaly
 • vypnout (vyhladit) kůži
 • odbourávat tukové polštáře
 • odbourávat celulitidu
 • podporovat prokrvování
 • uvolňovat napětí svalů
 • povzbuzovat látkovou výměnu
 • tvarovat postavu (bodyforming)
 • pomoci cítit se dobře

Rolletic Originál využívá jednu z metod tradiční čínské medicíny. Stimulační účinky se dosahují pomocí masáže v oblastech akupunkturních drah a zasahují všechny části těla.

Rolletic je masážní rekondiční stroj s konstantní rychlostí otáček, umožňující efektně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolizmus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Pravidelným používáním tohoto stroje je možno očekávat formování postavy, odbourávání tukových polštářů a zpevňování svalů. Tento stroj byl vyvinut podle požadavků, masérů a dam – klientek, jimž zejména měl pomoci k odstranění tzv. jezdeckých kalhot, tj. projevů celulitidy v oblasti stehen, hýždí a břicha, ale i podpaží, lýtek horních končetin a zad.

Masáž na masážním stroji Rolletic provádí zdravý člověk. Masáž probíhá stimulací akupresurních drah, ovlivňuje a reguluje fyziologické pochody jako trávení a dýchání, zlepšuje svalový tonus, pohyblivost kloubů a správné držení těla, podporuje proudění krve a lymfy a pomáhá obnovovat rovnováhu hormonální a nervové soustavy. Masáž je nejen prospěšná pro tělo, ale i psychicky člověka povznáší.

Bezprostředním působením na příslušnou oblast vzniká účinek místní – tj. zlepšení výživy kožních buněk a zlepšení jejich činnosti. Pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolismus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje látkovou přeměnu v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Během ošetření dochází rovněž k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a vymizení projevů celulitidy. Dalším příznivým efektem masáže přístrojem Rolletic je uvolňování endorfinu. Tyto látky tiší bolest, způsobují pocit uvolnění, tělesného blaha a spokojenosti.

Rolletic Originál – postup cvičení

Správné používání stroje Rolletic Originál je klíčem k úspěchu při formování postavy a řešení problémů celulitidy. Každý náš zákazník pečlivě vyškolen jak stroje Rolletic Originál správně používat a jak dosáhnout těch nejlepších výsledků. Toto školení je vždy součástí ceny stroje.

POSTUP MASÁŽE

 1. Nohy – masáž chodidel ovlivňuje příznivě všechny orgány těla.
 2. Lýtka – odstraňuje napětí a únavu svalů, tvaruje lýtko.
 3. Stehno – Zadní strana stehna, hýždě. Odbourává tukové polštáře a pomáhá odstraňovat celulitidu. Zpevněním hýžďových a steheních svalů formuje postavu.
 4. Hýždě – odstraňuje celulitidu, zpevňuje hýžďové svalstvo, dochází ke zvedání zadečku, provádíme oboustranně, zrcadlově.
 5. Stehno – vnější strana. Odbourává tukové polštáře a celulitidu, zpevněním stehenních svalů formuje postavu, provádíme oboustranně.
 6. Stehno – vnitřní strana. Důležitá masáž pro zpevnění skupin svalů vnitřní strany stehna – pozor, masírovat vždy jen nohu na té straně rotoru, kde se otáčí nahoru. Provádíme oboustranně, zrcadlově.
 7. Stehno – přední strana. Formuje přední stranu stehen, možno spojit s formováním břicha.
 8. Boky – pravá i levá strana. Masáž odstraní tukové polštáře. Velmi rychle zde působí na tvarování postavy. Provádíme zrcadlově.
 9. Břicho – zpevňující masáž břišních svalů uvolněných po porodu i po dietách. v důsledku zpevnění dochází mnohdy i ke zlepšení různých gynekologických problémů (pozor, nemasírovat žaludek!). Posouváním se na přístroji je možno masírovat i přední část nohou.
 10. Záda – Odstraňuje bolest a únavu zádových svalů. Velmi příjemná a uvolňující masáž. Možnost natáčení na obě boční strany.
 11. Ruce – zpevňuje ochablé svalstvo na ruce. Provádíme zrcadlově.

  Kontaktní formulář

  Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).
  Nerozesíláme spam a vaše data jsou v bezpečí. Kompletní informace naleznete zde: GDPR

Archivy