img_4878
Vacu cvičení

Většina žen a v dnešní době již i mužů se stále častěji potýká s problémem pomerančové kůže a podkožního tuku.

Kde se nejčastěji celulitida objevuje? V problémových partiích!

Protože je celulitida záležitostí tukových buněk, vzniká tam, kde se nejčastěji tuk ukládá. Postižené bývají: Boky, Břicho, Hýždě, Stehna. Tento problém můžete odstranit v podtlakovém zařízení Vacu-elite a Body-Space VacuTherm .

Body-Space VacuTherm běžící pás nebo orbi.

Jedná se o nový, revoluční technologický vývoj v podtlakovém zařízení. Toto podtlakové zařízení s běžícím pásem rozšířené o infračervené světlo (InfraRed IR), které ve vakuové komoře několikrát zvýší účinky cvičení v krátkém čase a tím i dosažení požadovaného výsledku.

Hlavní výhodou této jedinečné kombinace vakua s infračerveným zářením (InfraRed IR) vytváří doposud nejdostupnější a nejúčinnější možnosti k rychlému úbytku hmotnosti díky intenzivnímu prohřívání tkání a svalů, zároveň zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a způsobuje dvojité zrychlení metabolistických procesů, způsobuje aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodné pro ošetření problematické pleti. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu    v kůži. Při cvičení  je nutné správné držení těla, díky kterému současně posilujeme břišní svaly, záda  a tvarujeme štíhlý pás.

IR (InfraRed IR) je elektromagnetické záření, které se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45 oC, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány pro problémy s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je teplé zevnitř. Díky rozšíření cév, zlepšení krevního oběhu se čistí tělo přes intenzivní pocení.

img_4903
Pro koho je běžecký trenažér vhodný

Speciální funkce běžeckého trenažéru KETTLER TRACK EXPERIENCE:

– Patentované odpružení šetří klouby a tlumí nárazy i při intenzivnějším tréninku.
– Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu podle věku a zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku regulací rychlosti a sklonu.
– Součástí je bezpečnostní STOP-pojistka ve formě magnetického klíče pro případ potřeby rychlého zastavení (například při nevolnosti či jiných neočekávaných situacích).

Trénink na běžeckém trenažéru v kombinaci podtlaku a infračerveného světla má pozitivní vliv na zdraví, napomáhá procvičovat a formovat především dolní část těla: hýždě, boky, stehna, lýtka.

Rychlá a pružná chůze má vliv na celý organismus – především pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci a kapacitu plic, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, prokrvuje a posiluje svalstvo. Správně vedený trénink má proto velmi výrazný efekt při spalování tuků.

Hlavní výhody zařízení Body-Space

 • Zbavení nadbytečných kalorií
 • Rychlé spalování tuků
 • Aktivace lymfatického systému a krevního oběhu ( kůže se stává pružnější a pevnější )
 • Rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla
 • Odstranění celulitidy ( pomerančové kůže )
 • Redukce hmotnosti ( snížení nadváhy )
 • Formování postavy
 • Zlepšení fyzické kondice
 • Zvýšení sebevědomí
 • Potlačení bolesti – systémová léčba zranění, chronických a neurologických příznaků revmatoidního původu
 • Řešení kožních potíží ( léčba infračerveným světlem )
 • Odstranění syndromu tzv. „ studených nohou „
 • Revitalizace kardiovaskulárního systému
 • Antiaging – zpoždění procesu stárnutí kůže
 • Krása těla bez bolesti

  Kontaktní formulář

  Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).
  Nerozesíláme spam a vaše data jsou v bezpečí. Kompletní informace naleznete zde: GDPR

Archivy