img_4805

Chci Vám představit VÝŽIVOVÝ PROGRAM EMstudia.

Výživová poradna nově i on-line z pohodlí domova a každého koutu republiky.

Začínáme konzultační hodinou, která je ZDARMA. Klient si na ni přinese zápis, všeho co za tři dny  snědl. Probereme, co klienta trápí, jakého cíle chce dosáhnout a v čem potřebuje pomoci. Představím vám, jak naše spolupráce bude probíhat. V rámci programu vycházím ze základních surovin a ne drahých surovin! Klientům nic nezakazuji, naopak, naučíme je, jak si občas zahřešit.

Aby program fungoval nejen během našich sezení, ale hlavně po nich, je potřeba dodržovat některé zásady.

CENA PROGRAMU 5500,-

Celý program zahrnuje:

–        Jídelníček na míru

–        6 sezení, při kterém je klient vždy zvážen, změřen, zhodnocen úspěch či neúspěch

–        Na každém sezení postupně probereme přednáškami na tato témata PITNÝ REŽIM, DETOXIKACI, SŮL, SACHARIDY, BÍLKOVINY, TUKY, VLÁKNINU,  JAK SPRÁVNĚ NAKUPOVAT POTRAVINY,POLOTOVARY- VYZNAT SE V OBALECH, JAK SPRÁVNĚ ZPRACOVAT A UPRAVIT SUROVINY, CO SI OBJEDNÁVAT V RESTAURACI A KAVÁRNĚ, JAK O DOVOLENÉ A PŘI SPORTU.

–        Vybereme vhodnou sportovní aktivitu.

–        Celý program zahrnuje také základy psychologie hubnutí.

–        Setkáváme se jednou za 14 dní.

Hlavní vizí programu je nejen dostat klienta na požadovanou váhu, ale zlepšit změnou i jeho zdravotní stav. Dalším důležitým cílem je, aby klient po ukončení programu věděl, jak vyladit svůj jídelníček, jak kombinovat suroviny, aby celý den byl z pohledu výživy vyvážený. Jak  pokračovat dál  a udržet si váhu a nedostavil se mu jojo efekt. Klient projde měřením hodnot a společně hodnotíme jeho výsledky.

Vážení a diagnostika je placeno pouze při prvním vstupu. Klient se následně rozhodne, zda vstoupí do programu. V případě zájmu nebo dalších otázek můžete kontaktovat na čísle 774 094 611.  Cena celkového  programu je 5500,-


Kontaktní formulář

  • Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).
    Nerozesíláme spam a vaše data jsou v bezpečí. Kompletní informace naleznete zde: GDPR

Archivy