VÝŽIVOVÁ PORADNA, 3 MĚSÍČNÍ PROGRAM PRO ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU

Zdravá a vyvážená strava je základ zdraví a nezbytná podmínka trvale udržitelného hubnutí. Sestavíme pro vás komplexní program pro změnu Vašeho životního stylu a pomůžeme vám nastavit jídelníček a pochopit základní výživové principy, které vám pomohou docílit redukci tuku a získat vitalitu a lepší zdraví.

Výživová poradna nově i on-line z pohodlí domova a každého koutu republiky!

Program začíná konzultační hodinou, která je ZDARMA. Klient si na ni přinese zápis, všeho co za poslední tři dny snědl. Probereme, co klienta trápí, jakého cíle chce dosáhnout a v čem potřebuje pomoci. Představím Vám, jak naše spolupráce bude probíhat. Za poplatek je pouze vstupní vážení a diagnostika. Klient se následně rozhodne, zda vstoupí do programu.

V rámci programu vycházím ze základních, dostupných a ne drahých surovin! Klientům nic nezakazuji. Naopak, naučím je kombinace, aby si mohli občas i zahřešit. Hlavním cílem je pochopení, jak si sám po programu složit jídelníček a tím se vyhnout jo-jo efektu. Aby program fungoval nejen během našich sezení, ale hlavně po nich, je potřeba si některé zásady dát tzv. pod kůži.  Program je vždy zacílen na daného klienta a jeho věk. Zohledňuji individuální potřeby Např. mateřství, menopauza atd.

PROGRAM ZAHRNUJE:

  • Jídelníček na míru
  • 6 sezení kde postupně probereme témata PITNÝ REŽIM, DETOXIKACI, SŮL, SACHARIDY, BÍLKOVINY, TUKY, VLÁKNINU,  JAK SPRÁVNĚ NAKUPOVAT POTRAVINY,POLOTOVARY- VYZNAT SE V OBALECH, JAK SPRÁVNĚ ZPRACOVAT A UPRAVIT SUROVINY, CO SI OBJEDNÁVAT V RESTAURACI A KAVÁRNĚ, JAK O DOVOLENÉ A PŘI SPORTU.
  • Při každém sezení provedeme také měření hodnot (BMI, tuk, voda, svaly, metabolický věk) a společně hodnotíme jeho výsledky.
  • Vybereme vhodnou sportovní aktivitu, která ale není podmínkou programu.
  • Celý program zahrnuje také základy psychologie hubnutí.
  • Setkáváme se jednou za 14 dní.

V případě zájmu nebo dalších otázek můžete kontaktovat na čísle 774 094 611. 

CENA PROGRAMU 6500,- (program 3 měsíce)

img_4805


Archivy