img_4739

ZÁBALY NA HUBNUTÍ

Zábaly na hubnutí účinně odbourávají usazený tuk na problematických partiích, jako jsou paže, bříško, boky, zadeček, stehna, kolena aj. Zlepšuje průtok lymfy a  Účinky látek obsažených v zábalech jsou podpořené tepelným efektem.
Díky zábalům na hubnutí se budete moci těšit nejen z úbytků centimetrů. Zábaly se postarají také o znovunavrácení jemnosti a hebkosti vaší pokožky jako i  výrazné zlepšení až úplné odbourání celulitidy. Vždy však záleží na volbě látek, ze kterých si dopřejete zábal. EMstudio nabízí několik zeštíhlujících zábalů

BAHENNÍ ZÁBAL Z MRTVÉHO MOŘE

Tělový zábal jako nový druh ošetření je založen na blahodatných učících redukční a detoxikační bahenní terapii. Využívá aktivní mořské usazeniny a éterické oleje, které napomáhají hloubkovému čištění a stimulují lymfatický systém. Díky zrychlenému lymfatickému toku se vpravují do kožních tkání…

SKOŘICOVÝ nebo POMERANČOVÝ ZÁBAL

Na jakém principu zábal funguje? Skořicový  zábal je  využíván nejen při tvarování postavy. Skořice je známá pro svou schopností prohřívat a prokrvovat. . Lymfatické a krevní cévy jsou připraveny odvádět přebytečnou tekutinu spolu se zplodinami procesu látkové výměny. Takto putují toxické látky až do orgánů, kterými jsou vyloučeny z těla ven. Skořicové zábaly (nejlépe ve spojení s přístrojovou  lymfodrenáží).

Má dvě úlohy:

  • zlepšit buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku)
  • podpořit krevní oběh

Umožňuje:

  • úbytek na objemu vody i tuku
  • zlepšení vzhledu stehen postižené celulitidou
  • stimulovat odvod toxických látek

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

  • 8-10 návštěv, první týden 2 – 3×, následně 1× týdně
  • po úspěšné kúře doporučujeme návštěvy 1× měsíčně pro udržení výsledku
  • doba ošetření je minimálně 30minut čistého času ve skořicovém zábalu
  • V den, kdy se rozhodnete, že si dopřejete zábal, vypijte nejméně dva až tři litry vody, nejlépe čisté, neperlivé. Jen tak podpoříte látkovou výměnu.

Ostatně, věříme, že se nebudete muset nutit do této procedury. Při ní si totiž uvolníte, odpočinete a budete se radovat z dosažených výsledků.


Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).
Nerozesíláme spam a vaše data jsou v bezpečí. Kompletní informace naleznete zde: GDPR


Archivy