KAVITACE , RADIOFREKVENCE, VACUPRESS

Kavitace + radiofrekvence + vacupress  představují moderní neinvazivní metody bez práce a pohybu. Metody v našem studiu kombinujeme individuální potřeby klientky. Každá z procedur trvá 30minut a jsou vždy po ošetření doplněny  přístrojovou lymfodrenáží (dalších 30 minut). Kombinací získáte rychlejší redukci tuku, celulitidy a zadržené vody v těle. Významně přispívá také zpevnění pokožky.

KAVITACE

Jde o jednu z metod neinvazivní liposukce. Slouží k odbourání tukových ložisek nebo k redukci celulitidy a to bez poškození integrity kůže. Kavitace je bezbolestná, rychlá a  velmi efektivní. Je vhodná jako doplňková procedura pro odbourání větší tukové vrstvy a nastartování hubnutí.

JAK TO FUNGUJE: Pomocí ultrazvukových vln se vytváří mikroskopické bublinky uvnitř tukových buněk, které poruší jejich membrány. Do jiných buněk nezasahují. Zkapalněný tuk je ve formě triglyceridů vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován krevním oběhem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater a odchází z těla lymfou.

Obrovská výhoda této metody spočívá v tom, že hubnete v partiích, kde potřebujete. Můžete se tedy zaměřit na bříško, zadeček, boky, stehna, lýtka nebo paže. Výběr je pouze na Vás.

CENÍK Kavitace: 30minut + 30 minut lymfodrenáž / 3x 3999,-  6x 6999,-  10x 10000,-

kavitac web

RADIOFREKVENCE

Radiofrekvence se používá na odstranění celulitidy, vypnutí a zpevnění povolené partie na těle a obnovení tvorbu kolagenu. Jde o osvědčenou a dlouho používanou bezpečnou a všestrannou metodou používanou v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií, jakými jsou povislá bříška, pomerančová kůže na nohou či vrásky v obličeji. 

JAK TO FUNGUJE: Mono-tri-hexapolární radiofrekvence zaručuje bezbolestné řešení problému s rychlým výsledkem. Teplo pomáhá v první fázi vypnout pokožku a zároveň stimuluje kolagenová vlákna, která vyplní „mezírky“ jež vzniknou po vypnutí pokožky a trvale tak pomáhají odstranit jednotlivé nerovnosti pokožky. Během vývoje těchto přístrojů se postupně přecházelo od využití monopolárních hlavic v chirurgii, přes bipolární až k nejmodernějším tripolárním systémům kombinující monopolární prvky.

CENÍK radiofrekvence:  30minut + 30 minut lymfodrenáž / 3x 3999,-  6x 6999,-  10x 10000,-

radiofrekvence web

 VACUPRESS

VACUPRESS je masážní přístroj pro redukci celulitidy, zpevňování pokožky, zeštíhlení problematických partií a při formování postavy. Výrazným způsobem také zpevňuje podkožní vazivo. Používá se také  při očistě neboli detoxikaci organismu.

JAK TO FUNGUJE: Vacupres mechanicky odděluje nahromaděné tukové buňky ze shluků a tím vrací jejich přirozený metabolismus do normálního stavu. Lokálně zvyšuje prokrvení organismu a spalování tuků, čímž redukuje podkožní tuk a tím odstraňuje celulitidu, prokrvuje a regeneruje vazivo, vyhlazuje pokožku a celkově napomáhá při lymfatické drenáži.

 Ceník VACUPRESS   30minut + 30 minut lymfodrenáž / 3x 3999,-  6x 6999,-  10x 10000,-

ÚČINNÁ KOMBINACE: Ošetření kombinujeme dle individuálních potřeb klientek. Osvědčuje se kombinace KAVITACE/LIPOSONIX (neinvazivní liposuce)  s VACUPRESSEM  a RADIOFREKVENCE  a doplněno LYMFODRENÁŽÍ . Na tyto kombinované metody nabízíme ve studiu zvýhodněné balíčky. 

vacupress

KONTRAINDIKACE: Jako u každé metody existují samozřejmě výjimky, tyto procedury Vám nedoporučíme v těchto případech:

  • těhotenství a kojení
  • kovové implantáty v kavitované oblasti nebo její blízkosti
  • poruchy srážlivosti krve
  • kochleární implantáty
  • kožní onemocnění nebo poranění v kavitované oblasti
  • kardiostimulátor
  • chronická onemocnění jater a ledvin s postižením jejich funkce
  • onkologické onemocnění
  • jakékoli akutní infekční onemocnění

Archivy