LIPOSONIX, NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE NOVĚ V NAŠEM STUDIU!

Neinvazivní liposukce, která redukuje tukové polštářky a zpevňuje povolené vazivo. Cílený ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně zpracován a vyloučen.

Jak to funguje: 

V rámci jednoho sezení (ošetření) je možné ošetřit 2 tělesné partie. První výsledky je možné pozorovat po 2 týdnech. V případě kombinace RF, EMS, Roll,Vacupress a Lymfodrenáže se výsledky dostavují rychleji.  Průběžné výsledky procedury  a postupný úbytek tuku v ošetřených partiích je možné pozorovat zhruba po dobu 12 týdnů od ošetření. Úbytky jsou v rozmezí 4-6 cm, ale je třeba si uvědomit, že každý člověk a jeho tělo se chová zcela unikátně.

Po ošetření: 

Během příštích 8 až 12 týdnů dochází k odstraňování tukových buněk. Vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému. Je proto důležité dodržovat pitný režim.

Výhody: Výrazný úbytek tuku, neinvazivní zákrok (žádný skalpel, žádné jizvy), nulová rekonvalescence, komplexní ošetření pro redukci tuků a celulitidy.

CENÍK Liposonix – SAMOSTATNÁ 1X  STŘELA – 350Kč, počet doporučených střel na partie:
Břicho 6 až 12 střel, dle velikosti ošetřované partie
Boky 6-8 střel 
Podbřišek 6-8 střel
Oblast nad koleny: 3 střely
Oblast zadečku – hýždě 8 -16 střel, dle velikosti ošetřované partie
Vnitřní a vnější stehna 8-10 střel 

V rámci zvýhodněných balíčků na míru se můžete dostat až na cenu 100 Kč za jednu střelu. Pro podrobnosti nás kontaktujte. 

 

lipo 2 liposonix

 

Kontraindikace:

  • Epilepsie
  • Nádorová onemocnění
  • Zánět v těle
  • Diabetes
  • Těhotné ženy
  • kardiostimulátory a diabetické pumpy
  • popruchy metabolismu 

Archivy