LYMFODRENÁŽE BALLANCER

Přístroj pro lymfodrenáž Ballancer provádí na základě tlakové terapie účinné lymfodrenážní masáže, kterými docílíte nohou bez otoků a bolesti. Celkově se budete cítit lépe, jelikož dojde postupně k odplavení škodlivin. Dále je určený  pro odstraňování celulitidy a formováním postavy. Lymfodrenáž Ballancer také zlepšuje výsledky po neinvazivní liposukci (kavitace, ultrazvuk, radiofrekvence, EMS), účelným odplavením tukových buněk ven z těla. Je vhodný i pro zmírňování otoků končetin v důsledku primárního nebo sekundárního lymfatického edému.
Součástí lymfodrenážního zařízení Ballancer jsou speciální aplikátory („nohavice“), které mají 24 samostatně nafukovaných a na sobě nezávislých komor. Tento počet komor zaručuje, že se nohavice maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Komory jsou v nohavicích uspořádány „šupinovitě“, tedy že každá částečně překrývá tu další a tím dochází k eliminaci tzv. hluchých míst a masážní vlna není nikde přerušována. Navíc oproti jiným typům, aplikátory Ballancer umožňují i masáž nártů, oblasti třísel a dolní části břicha, díky čemuž je lymfodrenáž dolních končetin komplexní a účinná.

Co lymfodrenáž Ballancer dokáže: stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže, zlepšuje průtok lymfy, podporuje metabolismus, zmírňuje projevy celulitidy, redukuje objem masírovaných partií, zvyšuje elasticitu pokožky, zvyšuje účinky ošetření kavitací, radiofrekvencí apod., pravidelným používáním přispívá k úbytkům na váze.

CENÍK LYMFODRENÁŽE: 50 minut/ 270,-)   10 x 2400,-)

Kontraindikace:

  • nedostatečná činnost srdeční
  • srdeční edémy
  • akutní horečnaté a bakteriální infekce
  • těhotenství
  • otoky způsobené nedostatečnou činností ledvin nebo jater
  • akutní žilní onemocnění

V případě pochybností se poraďte se svým lékařem.

IMG_6827

 


Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s nařízením GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).
Nerozesíláme spam a vaše data jsou v bezpečí. Kompletní informace naleznete zde: GDPR


Archivy