VACU, VIBROGYM A ROLLETIC

Osvědčená trojice pro hubnutí a tvarování na vaší cestě za štíhlou a krásnou postavou. Zlepšení kondice a podpora lymfatického systému. Pohyb vhodný i pro nesportovce. Cvičení prověřené napříč věkovými kategoriemi i zdravotním omezením.

 

VACU CVIČENÍ

Cvičení v podtlakovém  zařízení  Vacu-elite a Body-Space VacuTherm s běžícím pásem, rozšířené o infračervené světlo (InfraRed IR). Zvyšuje účinky cvičení v krátkém čase a urychluje vytvarování postavy, redukci tuku a celulitidy, zvýšení kondice. Ideální cvičení při redukci celulitidy v oblasti boků, břich, hýždí a stehen. Podporuje také funkčnost lymfatického systému. V našem studiu mám k dispozici ke VACU cvičení běžící pásy nebo orbitrek. Jedna lekce trvá 30 minut.

JAK TO FUNGUJE: Hlavní výhodou této jedinečné kombinace vakua s infračerveným zářením (InfraRed IR) vytváří doposud nejdostupnější a nejúčinnější možnosti k rychlému úbytku hmotnosti díky intenzivnímu prohřívání tkání a svalů. Ta zároveň zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a způsobuje dvojité zrychlení metabolistických procesů, způsobuje aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodné pro ošetření problematické pleti. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu  v kůži. Při cvičení  je nutné správné držení těla, díky kterému současně posilujeme břišní svaly, záda  a tvarujeme štíhlý pás.

IR (InfraRed IR) je elektromagnetické záření, které se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45 oC, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány pro problémy s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je teplé zevnitř. Díky rozšíření cév, zlepšení krevního oběhu se čistí tělo přes intenzivní pocení.

Rychlá a pružná chůze má vliv na celý organismus. Především pomáhá zvyšovat tepovou frekvenci a kapacitu plic, příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, prokrvuje a posiluje svalstvo. Správně vedený trénink má proto velmi výrazný efekt při spalování tuků.

IMG_6813_panorama

Hlavní výhody VACU CVIČENÍ:

 • Zbavení nadbytečných kalorií
 • Rychlé spalování tuků
 • Aktivace lymfatického systému a krevního oběhu (kůže se stává pružnější a pevnější)
 • Rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla
 • Odstranění celulitidy (pomerančové kůže)
 • Redukce hmotnosti (snížení nadváhy)
 • Formování postavy
 • Zlepšení fyzické kondice
 • Zvýšení sebevědomí
 • Potlačení bolesti – systémová léčba zranění, chronických a neurologických příznaků revmatoidního původu
 • Řešení kožních potíží (léčba infračerveným světlem)
 • Odstranění syndromu tzv. „ studených nohou „
 • Revitalizace kardiovaskulárního systému
 • Antiaging – zpoždění procesu stárnutí kůže
 • Krása těla bez bolest

CENÍK VACU CVIČENÍ: (1 lekce 200,- Kč, 10 lekcí 1800,- Kč)

 

VIBROGYM 

Vibromasážní stroj VibroGym je špičkový vibrační posilovací stroj je moderní VibroGym pro formování postavy, redukci tuku, zpevnění těla a  zvyšování pohyblivosti kloubů, relaxaci a odbourávání stresu i posilování kardiovaskulárního systému. Lekce pro celé tělo 30minut.

JAK TO FUNGUJE: Funguje na principu efektivních 3D+ vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich intenzivnímu posilování. Stačí 5 min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují. Procvičovat lze celé tělo.  Cvičení  je efektivní, bezpečné a časově nenáročné. Mezi hlavní přednosti tohoto stroje patří velký 7″ barevný displej pro přehledné zobrazování informací během cvičení, revoluční design a vysoká efektivita cvičení. Díky systému zdokonalených 3D vibrací 3D+ Vertical Movement Whole Body Vibration dochází k intenzivnějšímu vlivu vibrací a efektivnějšímu stahování svalů.

vibrogym

Hlavní přednosti:

 • princip 3D+ vibrací pro vysoce efektivní procvičení všech svalových partií
 • pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy
 • při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků
 • speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje na vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech …
 • napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení
 • zlepšuje krevní oběh
 • účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů
 • zlepšuje rovnováhu a koordinaci
 • účinný v boji s celulitidou

CENÍK VIBROGYM CVIČENÍ: 1 minuta 5 Kč

ROLLETIC

Rolletic Originál  je masážní stroj, který jako jeden z mála produktů na trhu dokáže efektivně tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a odstranit nebo alespoň zmírnit problémy s celulitidou, přebytečným tukem a otoky. Rolletic Originál využívá jednu z metod tradiční čínské medicíny. Stimulační účinky se dosahují pomocí masáže v oblastech akupunkturních drah a zasahují všechny části těla. 

Co Rolletic Odokáže? Zmenšit objem masírovaných partií (úbytek v cm), zpevňovat svaly, vypnout (vyhladit) kůži, odbourávat tukové polštáře, odbourávat celulitidu, podporovat prokrvování, uvolňovat napětí svalů, povzbuzovat látkovou výměnu, tvarovat postavu (bodyforming), pomoci cítit se dobře.

Rolletic je masážní rekondiční stroj s konstantní rychlostí otáček, umožňující efektně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolizmus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Pravidelným používáním tohoto stroje je možno očekávat formování postavy, odbourávání tukových polštářů a zpevňování svalů. Tento stroj byl vyvinut podle požadavků, masérů a dam – klientek, jimž zejména měl pomoci k odstranění tzv. jezdeckých kalhot, tj. projevů celulitidy v oblasti stehen, hýždí a břicha, ale i podpaží, lýtek horních končetin a zad.

Masáž na masážním stroji Rolletic provádí zdravý člověk. Masáž probíhá stimulací akupresurních drah, ovlivňuje a reguluje fyziologické pochody jako trávení a dýchání, zlepšuje svalový tonus, pohyblivost kloubů a správné držení těla, podporuje proudění krve a lymfy a pomáhá obnovovat rovnováhu hormonální a nervové soustavy. Masáž je nejen prospěšná pro tělo, ale i psychicky člověka povznáší.

img_4811

Bezprostředním působením na příslušnou oblast vzniká účinek místní – tj. zlepšení výživy kožních buněk a zlepšení jejich činnosti. Pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolismus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje látkovou přeměnu v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Během ošetření dochází rovněž k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a vymizení projevů celulitidy. Dalším příznivým efektem masáže přístrojem Rolletic je uvolňování endorfinu. Tyto látky tiší bolest, způsobují pocit uvolnění, tělesného blaha a spokojenosti.

POSTUP MASÁŽE: začínáme u chodidel, jejich masáž příznivě ovlivňuje orgány těla. Následují lýtka, kde odstraňujeme napětí a únavu svalů, dochází také k jeho tvarování. Pokračujeme zadní stranou stehen a hýžděmi, kde dochází k odbourávání tukových polštářůod, ostraňujeme celulitidu a zlepšujeme průtok lymfy. Zpevněním hýžďových a steheních svalů formujeme postavu. Na hýždích dochází také ke zpevnění svalstva a zvedání zadečku. Následuje vnější strana stehna, kde masáž odbourává tukové polštáře a celulitidu, a vnitřní stranou stehna zpevňujeme skupinu svalů na této partii. Masáž stehna zakončíme přední stranou, tu je možno spojit s formováním břicha. Poté pokračujeme na boky, kde dochází k odstraňování tukových polštářů. Potom následuje zpevňující masáž břišních svalů uvolněných po porodu i po dietách. V důsledku zpevnění dochází mnohdy i ke zlepšení různých gynekologických problémů. Dbáme abychom nemasírovali žalude. Po břichu následují záda, kde masáž odstraňuje bolest a únavu zádových svalů. Velmi příjemná a uvolňující masáž. Možnost natáčení na obě boční strany. Proceduru zakončujeme masáží rukou, kde dochází ke zpevnění ochablého svalstva.

CENÍK ROLLETIC CVIČENÍ: 1 minuta 5,- Kč 


Archivy